Muzyka do seksu – 5 najlepszych piosenek + lista YouTube i Spotify – będzie zmysłowo!

Back to Blog
Muzyka do seksu - 5 najlepszych piosenek + lista YouTube i Spotify - będzie zmysłowo!

Muzyka do seksu – 5 najlepszych piosenek + lista YouTube i Spotify – będzie zmysłowo!

Czy podczas seksu towarzyszy Ci muzyka? Według nas poza szybkimi numerkami na pralce w łazience i spontanicznym seksem w łóżku warto czasami zaplanować sobie idealny wieczór. A czego nie może w nim zabraknąć? Dokładnie tego, o czym teraz myślisz! Zmysłowych i klimatycznych piosenek do łóżka. Dlatego w tym artykule dajemy Ci nasze top 5 najlepszych piosenek do kochania się. Ale to nie wszystko, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy playlistę muzyki do seksu na Spotify i YouTube, byś miał je zawsze przy sobie. Nawet w podróży!

5 najlepszych piosenek do uprawiania seksu

Muzyka podczas seksu jest tym elementem, który pozwala wczuć się w atmosferę romantyczności i namiętności. Daje również możliwość zrelaksowania się i odprężenia. Nie mówimy tutaj o każdej muzyce, bo wyobrażasz sobie uprawiać seks w rytmie techno? 😀 My też nie, dlatego wybraliśmy 5 piosenek, które według nas idealnie pasują do łóżka i tworzą niesamowity klimat. Przy nich na pewno odpłyniesz z partnerem w głębokim wirze pożądania.

Dobra rada!

Poza samą muzyką warto zadbać również o inne elementy takie jak świece, kadzidełka, czy płatki róż. Dobrym rozwiązaniem jest też kupienie żarówki lub taśmy RGB w celu oświetlenia pomieszczenia na czerwono. W końcu to kolor seksu!

1. Marvin Gaye – Let’s get it on

Naszą listę piosenek idealnych do seksu otwiera utwór “Let’s get it on”, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Utwór powstał w złotych latach 70-tych, a dokładniej w 1973 roku. Większości osób piosenka jest znana z reklamy prezerwatyw Durex Performax Intense. A Twoi rodzice mogą ją znać nie tylko z reklamy (if you know what i mean). Pod samą piosenką na Youtube znajduje się komentarz mówiący wszystko: “My father said this was his favorite song, no wonder I have 7 siblings”.

2. Ginuwine – Pony

Przechodząc do trochę młodszych piosenek, zatrzymujemy się na latach 90-tych i piosence o bardzo metaforycznym tytule “Pony”, który jest debiutanckim utworem amerykańskiego piosenkarza Ginuwine’a. Jeśli pamiętasz ten okres, to na pewno pamiętasz tę piosenkę. Swoją tematyką bardzo pasuje do seksu, ponieważ opowiada o ujeżdżaniu metaforycznego kucyka bez spadania z niego. Nam osobiście ten kawałek bardzo przypadł go gustu, a Tobie?

3. Beyonce – Crazy In Love (Fifty Shades of Grey REMIX)

Beyonce jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek na świecie, a jej debiutancki utwór “Crazy in love”, który powstał w 2003 roku zna praktycznie każdy. Na potrzeby ekranizacji bestsellerowej książki “Fifty Shades of Grey” piosenka przeszła remix i ukazała się w 2015 roku. Z dynamicznego utworu R&B powstał bardzo powolny i zmysłowy kawałek, który wprowadza w niesamowitą atmosferę zmysłowości i tajemniczości. Jeśli jesteś fanem filmu, to ta pozycja jest must-have na liście muzyki do seksu.

4. Rihanna – Sex with me

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć królowej R&B, czyli Rihanny. Piosenkarka w 2016 roku wydała utwór “Sex with me”, który już swoim tytułem podpowiada nam, co trzeba z nim zrobić. Dodać do playlisty z muzyką do seksu! Piosenka otrzymała dobre recenzje od krytyków i zajęła również 2 miejsce w rankingu top 100 piosenek 2016 roku według kanadyjsko-amerykańskeigo magazynu Vice.

5. Zayn – Pillowtalk

Młodsze pokolenie na pewno zna bardzo dobrze Zayna, który jest brytyjskim wokalistą i byłym członkiem zespołu One Direction. Boys band został utworzony na potrzeby programu X Factor. W 2016 roku Zayn rozpoczął solową karierę i wydał również piosenkę “Pillowtalk”. Sam tytuł w przełożeniu na polski znaczy “Intymne rozmowy w łóżku”, co już sugeruje nam znaczenie piosenki. Jest ona spokojna i zmysłowa, co czyni z niej dobrą piosenką na playliście z muzyką do seksu.

Muzyka do seksu – playlista Spotify

Jeżeli 5 piosenek i 19 minut seksu wydaje się za mało, to przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie całą listę z muzyką do seksu, która aktualnie w swojej kolekcji posiada ponad 100 utworów. A to nie jest koniec! Będziemy do niej sukcesywnie dodawać kolejne pozycje, by nie wystąpił podczas seksu efekt “Boże, znów ta sama piosenka”.

W swojej kolekcji mamy też zestawienie piosenek do striptizu, które jest dostępne tutaj: 5 piosenek idealnych do striptizu + playlista Spotify

Muzyka do seksu – playlista Youtube

Jeśli z jakiegoś powodu muzyka do seksu nie odpowiada Ci w formie playlisty Spotify, to Cię zaskoczymy. Przygotowaliśmy ją również w formie playlisty Youtube! Nie musisz wydawać pieniędzy i denerwować się podczas seksu, jeśli po piosence nagle zaskoczy Cię reklama. 😀

Playlista jest dostępna tutaj Muzyka do seksu – playlista Youtube oraz w formie playera poniżej.

No to do roboty!

My przygotowaliśmy Ci zestawienie piosenek do seksu i całą listę Spotify, a reszta jest już po Twojej stronie. Liczymy na to, że przy tych brzmieniach seks z partnerem będzie namiętny i zmysłowy! Uważasz, że przeoczyliśmy naprawdę dobry kawałek do seksu i powinien on się tutaj znaleźć? Daj nam znać w komentarzu!

Share this post

Back to Blog